ب ام و ۱۰۰ سال آینده صنعت خودرو را پیش بینی کرد

ب ام و ۱۰۰ سال آینده صنعت خودرو را پیش بینی کرد

شرکت خودروسازی ب ام و به مناسبت صدمین سال تاسیس این شرکت از یک کانسپت خیره کننده موسوم به Vision Next ۱۰۰ رونمایی کرد که در واقع به آینده این خودروساز اشاره دارد.

چشم انداز

نام تجاری BMW لذت رانندگی محض - گذشته، حال و 100 سال آینده را تجسم می کند. BMW قصد دارد تا تجربه رانندگی را در آینده به اوج جذابیت خود برساند. راننده در ارتباط مداوم با وسیله نقلیه در یک مسیر در حین رانندگی است و هم زمان وسیله نقلیه، گستره ادراک راننده از محیط را افزایش می دهد و او را تبدیل به بهترین رانده ممکن می کند.

همراه دیجیتال

هوش دیجیتالی BMW در افق 100 سال این امکان را برای راننده فراهم میکند تا در هر شرایطی با کمک دستیارش، به بهترین نحو عمل نماید. اتصال کامل بین کاربر و محیط پیرامون رانندگی، باعث می شود سنسورهای BMW ، در هر شرایطی – در طول رانندگی و همچنین درباره رویدادهای پیرامون خودرو – توصیه های مناسبی را ارائه نماید.

هندسه ی پویا

هندسه پویا در BMW در افق 100، دو عملکرد اصلی دارد. از یک طرف، به عنوان یک سیستم نمایش آنالوگ بر روی داشبورد جهت هشدار به راننده به حوادث و اشیاء پیش رو عمل می کند. از طرف دیگر، هندسه پویا در قالب پوشش اتاق سکان متحرک جهت آئرودینامیک مطلوب، قابل مشاهده است.

افزایش بهره وری و سهولت

در حالت بهینه، راننده با وسیله نقلیه عجین می شود و تجربه شیرین یک رانندگی به یادماندنی را خواهد داشت. در حالت اتوماتیک کامل، خودرو تمام وظایف رانندگی را در طول مسیر بر عهده خواهد داشت و محیطی امن و راحت را برای راننده به ارمغان می آورد.

نظرات کاربران

نظر خود را بنویسید