پشتیبانی محتوا

امروزه یکی از مهم ترین و اصلی ترین سیاست های یک شرکت و یا سازمان داشتن یک وب سایت زیبا و بروز می باشد . اما متاسفانه اکثر این شرکت ها و سازمان ها به دلیل نداشتن اطلاعات فنی و یا دانش کامل در زمینه زیبایی شناختی بصری و هنری، فاقد وب سایتی زیبا و غنی می باشند که این مسئله علاوه بر اینکه وجهه آن شرکت و یا سازمان را پایین می آورد، باعث پایین آمدن درصد رضایت مندی مشتریان و همچنین رنکینگ آن وبسایت در آمار موتورهای جستجوگر نیز می گردد .
شرکت آژمان طراحان در سیاستی جدید و ایده ای نو و خلاقانه، تصمیم بر دردست گرفتن ناوگان مدیریت وب سایت شما گرفته است و با آنالیز،برسی و جمع آوری اطلاعات در مورد حیطه فعالیت شما و با داشتن مسئولینی حرفه ای و مجرب سعی بر ارتقاع سطح کیفی و بصری وب سایت شما را دارد .

این امر بدین صورت می باشد که این شرکت با بستن قراردادی با شما، سیستم مدیریت وب سایت شما را تحویل گرفته و تمام مطالب ، اخبار و تصاویر شما را بصورت ویرایش شده و حرفه ای به بهترین نحو ممکن در وب سایت شما قرار می دهد و آن را بروز نگه می دارد .

همانطور که میدانید ویرایشگرهای متن موجود در سیستم های مدیریت محتوا دارای امکانات محدود می باشند و در صورت داشتن امکانات متنوع ، اکثر کاربران توانایی و دانش کافی برای استفاده بهینه و کامل از امکانات آنها را دارا نمی باشند . در مثالی دیگر میتوان به تصاویر بکار رفته در وب سایت و حتی فروشگاه های اینترنتی بنرهای تبلیغاتی و ... اشاره کرد که لذوم به داشتن گرافیکی زیبا و حرفه ای و متناسب با تم وب سایت شما را دارند  که با درست در کنار هم قرار گرفتن این موارد و متون ویرایش شده ، علاوه بر جذب مخاطب ، زیبایی و وجهه وب سایت شما را نیز در حد اعلا نگه می دارد .

 

برای مثال و درک بیشتر به چند نمونه که قبلا توسط مشتری در وب سایت خود قرار داده شده بود  و بعدا توسط شرکت آژمان ویرایش و بهینه سازی شده است اشاره می کنیم :

در این وب سایت ، کاربران به دلیل نداشتن آگاهی از نحوه قرار دادن متون و استفاده از تصاویر ، متن ها بدون ویرایش ، تغییر فونت و اندازه بصورت نامنظم در سایت قرار داده شده بودند که در سمت راست مشاهده می فرمایید و در سمت چپ نیز همان مطالب بصورت ویرایش شده و با تصاویر مناسب در همان سایت قرار داده شده اند .

 

نمونه ای دیگر درمورد فروشگاه های اینترنتی می باشد که اکثر فروشگاه ها به دلیل نداشتن نیروهای مناسب جهت آپدیت مطالب و  طراحی بنر های مناسب و یا ویراش تصاویر مربوط به کالاها جهت بهترین نمایش در وب سایت ، از افت کیفی محسوسی برخوردارند که باعث نارضایتی مشتری و کم شدن مشتریان و عدم اطمینان آنها از خرید از این نوع فورشگاه ها می باشد . زیرا  زیبایی ظاهری و استفاده از بهترین تصاویر ویرایش شده و مطالب درست باعث جذب مخاطب و به طور ناخود آگاه ایجاد یک اطمینان خاطر و اعتمادی میان مشتریان خواهد بود .

 

در نمونه فوق تصاویر قسمت بالا توسط خود مشتری  و  تصاویر و بنرهای زیرین توسط شرکت آژمان طراحی گردیده اند . البته قابل ذکر است که نام ها و برخی مشخصاب به علت حفظ حریم فروشگاه ها حذف و از کیفیت بنر ها کاسته شده اند .

نظرات کاربران

نظر خود را بنویسید