استادیو اختصاصی طراحی و گرافیک

استادیو اختصاصی طراحی و گرافیک

استادیو طراحی و گرافیک آژمان ، با دارا بودن امکانات و تجهیزات مدرن و دانش فنی و خلاقانه طراحان ، با سابقه ای 10 ساله توانسته است با خلق آثاری متفاوت و جذاب ازجمله طرح های لوگو ، کاتالوگ ، بروشور ، پوستر ، ست اداری و ... ، مطابق با سلایق و تفکرات کارفرمایان ، رضایت آنان را جلب و پروژه هایی ماندگار و رزومه ای موفق برای این شرکت را رقم زند . علاوه بر آن این دپارتمان با همکاری فعال با سایر بخش های شرکت از جمله پشتیبانی محتوایی و همچنین دپارتمان طراحی وب ، توانسته است با طراحی قالب ها و تصاویر تبلیغی و محتوایی بخش های مختلف سایت ، به ارائه هرچه زیبا تر و درخور توجه هر پروژه کمک شایانی نماید .طراحان این دپارتمان با داشتن رزومه درخشان و با کسب عناوین و مقام های مختلف کشوری و استانی ، با تمام قدرت و دقت سعی بر جلب رضایت حداکثری مشتریان را دارند .

 
 
استادیو طراحی و گرافیک آژمان ، با دارا بودن امکانات و تجهیزات مدرن و دانش فنی و خلاقانه طراحان ، با سابقه ای 10 ساله توانسته است با خلق آثاری متفاوت و جذاب ، مطابق با سلایق و تفکرات کارفرمایان ، رضایت آنان را جلب و پروژه هایی ماندگار و رزومه ای موفق برای این شرکت را رقم زند .

چرا لوگو ؟

 

نیاز اولیه هر کسب و کار و تجارت برای موفقیت، یافتن جایگاهی درخور در ذهن مخاطبان خود اعم از مشتریان و شرکای تجاری است، چرا که صاحبان سرمایه و ارباب رجوع فعالیت های با ریسک بالا رادر مناسبات اقتصادی نپذیرفته و محتاطانه عمل می کنند. در نتیجه بطور کلی کامیابی درفعالیت های مالی در گرو جلب اعتماد مخاطب و جلب اعتماد مخاطب مشروط بر معرفی صحیح توانایی های خود و تبلیغات بجا است. با توجه به محدودیت زمان و مشغله های دنیای مدرن و همچنین کثرت رغبا صاحبان کسب و کار فرصت اندکی محدود به یک جمله(شعارتجاری یا اسلوگان) و یک شکل و رنگ خاص(لوگو) برای معرفی خود به سایرین دارند. لذا طراحی لوگو و آرمی منحصر به فرد را می توان عنصری لازم و نه کافی برای رونق کسب و کار دانست.

 

 

لوگو یا آرم تجاری یک برند شناسنامه و ابزار شناخت آن برند در ذهن مخاطبان از طریق مشاهده تلقی می شود که باید در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین مفهوم و تاثیرگذاری را داشته باشد. لذا طراحی حرفه ای لوگوی یک برند به منزله ی موفقیت آن برند در معرفی صحیح خود ازطریق تصویر است.در پی پیشرفت روزافزون سطح ارتباطات و سبک تبلیغات، داشتن لوگویی حرفه ای برای معرفی هر چه بهتر خود اهمیتی بیش از پیش یافته که این نکته موکد ضرورت واگذاری امر طراحی لوگو به کارشناسان و متخصصان در این زمینه است.

 

درصورت تمایل جهت استعلام و اطلاع از قیمت های طراحی لوگو شما می توانید با پرکردن فرم مربوطه و ارسال آن ، از طریق ایمیل و پیام کوتاه از هزینه برآورد شده اختصاصی پروژه خود اطلاع یابید .

 
تیم طراحی شرکت آژمان با استفاده از بروز ترین نرم افزار ها و همگام با سبک های جدید مقتضی هر دوره و سال ، طرح ها و ایده های خود را در زمینه های  کارت ویزیت ، ست اداری ، کاتالوگ ، بروشور ، پوستر و ...  پیاده سازی می نماید . هریک از طراحان این شرکت دارای سبک های اختصاصی خود بوده  که هرکدام مقام های متنوعی در زمینه طراحی در مسابقات و فراخوان های مختلف کسب نموده اند .

فرایند طراحی :

فرایند طراحی بدینصورت انجام می پذیرد که بعد از دریافت سفارش ، تمامی اطلاعات و فایل های مورد نیاز جهت استفاده در طرح و همچنین نکته نظرات و خواسته های مشتری بطور کامل دریافت می گردد . سپس چندین طرح اولیه برای مشتری طراحی و به نمایش در می آید . بعد از ملاحظه کامل و دقیق کارفرما ، تمامی نکته نظرات و پیشنهادات بصورت کتبی و یا ایمیل از ایشان دریافت و اعمال می گردند . در نهایت کلیت طرح بشکل پیش نمایش به کارفرما ارائه شده و درصورت تسویه حساب کامل اصل فایل های طراحی شده  بطور کامل طبق قرارداد به ایشان ارائه می گردد.

این دپارتمان علاوه بر طراحی تبلیغات محیطی ، لوگو ، سربرگ ، کارت ویزیت ، کاتالوگ ، بروشور ، پاکت و ...   مجری کلیه امور  تبلیغاتی  و  کارهای گرافیکی ، چاپی و بسته بندی شرکت کیان گرم نان ( گروه کارخانجات نان صنعتی )  با برند تجاری " نک " و " پرمیت "  می باشد .

در این بخش شما می توانید نمونه کارهایی از هر مجموعه را ملاحضه فرمایید . بدیهی است به دلیل تعدد بسیار طرح ها ، امکان قرارگیری تمامی کار ها جهت نمایش وجود ندارد و به همین دلیل از هر مجموعه چندین طرح جهت مشاهده قرار داده شده است .

درصورت تمایل جهت استعلام و اطلاع از قیمت های طراحی ،  شما می توانید با پرکردن فرم مربوطه و ارسال آن ، از طریق ایمیل و پیام کوتاه از هزینه برآورد شده اختصاصی پروژه خود اطلاع یابید .

نرم افزار های بکارگیری شده در طرح ها :
Adobe Photoshop
Adobe Indesign
Adobe Illistrator
Corel Draw